16. Maio 2018 - 11:00
Compartilhá-lo no:

Läänemaa Loodusfestival | Haapsalu Kutsehariduskeskus | Quarta, 16. Maio 2018

Läänemaa Loodusfestival on EV100 puhul algav üritus, millest loodetavasti kasvab välja traditsioon. See ühendab endas loodus- ja keskkonnateemat, kultuurisündmusi, kogukondlikku liikumist ja koostööd.
Soovime kinkida Eestile rõõmsaid, rahulolevaid ja terveid inimesi läbi looduses käimise ja tundma õppimise. Sellega seoses soovime kaasata võimalikult paljusid inimesi koos peredega looduses viibima, loodust tundma õppima ja koos kvaliteetaega veetma. Selle teostamiseks kingime Eestile sünnipäevaks 2018. aasta mais Läänemaa Loodusfestivali, mis hõlmab Läänemaad, selle ettevõtjaid, peresid, kooliõpilasi ja kõiki loodusest huvitatud inimesi. Festivali raames korraldame loodusteemalisi üritusi, looduse tundma õppimise töötubasid, looduse võimalusi tutvustavaid ettekandeid laiemalt tuntud loodusinimestelt ning mitmeid muid loodusega seotud tegevusi. Eesmärk on looduses viibimine, kogukonnale ja lastele oma koduümbruse ja kaugema looduse tutvustamine ning looduses hakkama saamise õppimine, looduses viibides koostegemise rõõmu nautimine ja enese arendamine.
Läbi loodusega seotud kultuuriprogrammi soovime tutvustada ja aidata säilitada kultuurilisi väärtusi noorematele põlvkondadele. Kultuuriprogrammis plaanime loodusfilmide vaatamist, loodusteemalisi mälumänge ning mitmeid loodusega seotud konkursse.